Kontaktai

KTU Nacionalinis inovacijų ir verslo centras (NIVC) yra tarpinė grandis tarp mokslo ir verslo.

Mindaugas Bulota

Centro vadovas

K. Baršausko gatvė 59-A444, Kaunas
tel. +370 650 23867
e. p. mindaugas.bulota@ktu.lt

Atviros prieigos valdymo grupė
Paulius Kozlovas​ Technologijų perdavimo projektų vadovas +370 612 41 517​​ paulius.kozlovas@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A448 kab., Kaunas
Robertas Armonaitis Technologijų perdavimo projektų vadovas +370  698 57 989 robertas.armonaitis@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A448 kab., Kaunas
Tadas Prasauskas Technologijų perdavimo projektų vadovas +370 674 94 935 tadas.prasauskas@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A448 kab., Kaunas
Greta Žėkienė Intelektinės nuosavybės valdymo projektų vadovė +370 693 28 611 greta.zekiene@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A447 kab., Kaunas
Rasa Venciuvienė Vyriausioji inovacijų projektų vadovė +370 686 26 351 rasa.venciuviene@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A445 kab., Kaunas
Sigitas Stanys Tarptautinių mokslo tinklų plėtros vadovas +370 626 31 981 sigitas.stanys@ktu.lt K. Baršausko g. 59 – A451 kab., Kaunas
KTU Startup Space
Donatas Smailys KTU Startup Space vadovas +370 641 11 191 donatas.smailys@ktu.lt Studentų g. 67, Kaunas
Tomas Proscevičius Verslo vystymo specialistas +370 612 47 594 tomas.proscevicius@ktu.lt Studentų g. 67, Kaunas
Gintarė Ambrozaitytė Verslo vystymo specialistė +370 674 94 857 gintare.ambrozaityte@ktu.lt Studentų g. 67, Kaunas
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku