Pasaulinėse radijo orientacinėse varžybose Kazachstane iškovotas auksas

Svarbiausios | 2014-09-23

Kazachstane rugsėjo 6 -13 dienomis vyko 17-as Pasaulio sportinės radijo pelengacijos (ARDF) čempionatas. Lietuviai iškovojo aštuonis aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalių komplektus, o iš jų šeši aukso, vienas sidabro ir vienas bronzos medaliai buvo iškovoti Kauno technologijos universiteto Radijo klubo narių.

144 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Algirdas Bartkevičius (V19 grupė) iškovojo aukso medalį, o Gintaras Dapkus (V40 grupė) – bronzos medalį. Aušra Bartkevičienė nugalėjo M35 grupėje, Vita Daudaravičienė užėmė 10 vietą, o komandinėje įskaitoje Vita Daudaravičienė ir Aušra Bartkevičienė 144 MHz klasikinės sportinės radijo pelengacijos rungtyje iškovojo sidabro medalius.

3,5 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Remigijus Masilionis iškovojo aukso medalį, Gintaras Dapkus užėmė 5 vietą V40 grupėje, o komandinėje įskaitoje jie buvo nepralenkiami ir pelnė aukso medalius V40 grupėje. Algirdas Bartkevičius V19 grupėje užėmė 8 vietą. Toje pat rungtyje, M35 grupėje, Vita Daudaravičienė iškovojo aukso medalį, o komandinėje įskaitoje Vita Daudaravičienė ir Aušra Bartkevičiene taip pat buvo pirmos.

3,5 MHz sprinto rungtyje Remigijus Masilionis (V40 grupė) iškovojo bronzos medalį.

Foksoringo rungtyje Algirdas Bartkevičius (V19) ir Remigijus Masilionis (V40) iškovojo Aukso medalius.